ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ İLE PROJELER

 

AİP - CAPITOL : OKULA BİRLİKTE HAZIRLANALIM KAMPANYASI

OKUL ÖNCESİ KÜÇÜK ÖĞRENCİLERE  DESTEK İÇİN CAPITOL’DE BULUŞTUK…

Konuyla ilgili önceki yazımız aşağıdaki şekildeydi:

Capitol Alışveriş Merkezi 01 - 14 Eylül 2008 tarihleri arasında, Acil İhtiyaç Projesi Vakfı işbirliği
ile okul öncesi kırtasiye ihtiyacı olan yüzlerce çocuğa yardım kampanyası düzenliyor. Capitol AVM içerisindeki, Acil İhtiyaç Projesi Vakfı standına uğrayarak temin edeceğiniz herhangi bir kırtasiye malzemesi okul öncesi  ihtiyacı olan küçükleri mutlu edecek…

Okulların açıldığı şu dönemde kırtasiye ihtiyaçlarını tamamlayamamış olan çocuklara destek vermek üzere Acil İhtiyaç Projesi Vakfı ile işbirliğine giren Capitol Alışveriş Merkezi, herkesi küçük çocuklara destek olmaya çağırıyor…

Bu yıl Acil İhtiyaç Projesi Vakfına kayıtlı, farklı yaşlarda, farklı sınıflara başlayacak olan küçüklerin okul öncesi kırtasiye ihtiyaçlarını temin etmelerini sağlayarak siz de çocukların okumalarına destek olabilirsiniz. 1 Eylül’de başlayacak olan ‘Okula Birlikte Hazırlanalım’ Kampanyası 14 Eylül’e kadar devam edecek. Ziyaretçiler ister bir kalemle isterse birden fazla kırtasiye malzemesi ile Capitol Alışveriş Merkezi içerisinde kurulacak olan Acil İhtiyaç Projesi Vakfı standına uğrayarak küçük öğrencilerin okul ihtiyaç listesine destek verebilir. Destek vermek isteyen ziyaretçiler önceden aldığı malzemeleri standa getirebilir veya Capitol içerisindeki mağazalardan kırtasiye ihtiyaçları temin edebilirler…

Farklı yaş grupları ve sınıflarındaki çocukların kırtasiye ihtiyaç listeleri belirlenmiş olmakla beraber, genel olarak ihtiyaçlar; kurşun kalem, kırmızı kalem, silgi, kalemtıraş, küçük çizgili defter 1-2 ortalı, küçük kareli defter 1-2 ortalı, büyük çizgili defter 2-3-4 ortalı, büyük kareli defter 2-3-4 ortalı, küçük cetvel, cetvel takımı, sayı boncuğu, fiş defteri, güzel yazı defteri, müzik defteri, küçük resim defteri, büyük resim defteri, kuru boya, pastel boya, sulu boya, suluktan oluşmaktadır.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

AİP - CEVAHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Cevahir AVM desteğiyle, Acil İhtiyaç Projesi Vakfı çocukları için 8 Mayıs 2010’da Atlantis oyun parkı etkinliği gerçekleştirildi. Çocuklarımız bu etkinlikle yoğun ders, sınav  stresinden bir gün de  olsa kurtulmaya çalıştılar. Özellikle ahtapot, çarpışan arabalar, köpek balığı, korku tüneli  gibi oyun alanlarında doyasıya eğlendiler.

Bu etkinliğin gerçekleşmesine imkan sağlayan tüm Cevahir AVM ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

 

AİP - CEVAHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Cevahir Alışveriş Merkezi'nin yardımlarıyla düzenlenen Eti Tutku Çikolatası Kampanyasında dağıtım İstanbul/Kartal Hesna Gündeş İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilmiştir.

Bu dağıtımda 610 öğrenci Eti Tutku Çikolata'sıyla buluşturulmuştur.

Cevahir Alışveriş Merkezi'ne Teşekkürler.

 

AİP - CEVAHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi 14 - 27 Eylül 2009 tarihleri arasında, Acil İhtiyaç Projesi Vakfı işbirliği ile okul öncesi kırtasiye ihtiyacı olan yüzlerce çocuğa yardım kampanyası düzenliyor.

İstanbul Cevahir AVM içerisindeki, Acil İhtiyaç Projesi Vakfı standına uğrayarak hazırlanan kutulara bırakacağınız her malzemesi okul öncesi  ihtiyacı olan küçükleri mutlu edecek…

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PROFİLO AVM - YARINLARA RENK KATALIM ...

 

PROFİLO AVM - YARINLARA RENK KATALIM ...

Bizim yüzlerce çocuğumuz var.

Düşleri, gülüşleri, imkânları sınırlı çocuklar...

Bu yıl da silgilerini, kalemlerini, defterlerini,

boya kalemlerini, çantalarını biz alacağız onlara.

Tabii yine sizin yardımlarınızla.

Yine dünyalar onların olacak.

Okulu sevecekler, okumayı…

Paylaşmayı öğrenecekler, yardımlaşmayı…

Bizim yüzlerce fidanımız var.

Kalem, defter, silgi, sevgi bekler.

Destek olun, ağaç olsun, meyve versinler.

Sevgili Gönüllümüz,

Yine eylül ayı yaklaştı, yine okulların açılmasına kısa bir süre kaldı. Durum böyle olunca haliyle defterdi, çantaydı, önlüktü derken; dertler yoksulların kapısına dayandı.

AİP Vakfı olarak bu yıl da, siz değerli gönüllülerimizin katkılarıyla okumaya istekli çocuklarımızı pırıl pırıl ve eksiksiz okullarına göndermeye çalışacağız.

25 Ağustos 15 Eylül tarihleri arasında Profilo AVM’de çocuklarımız için kırtasiye ve bayram öncesi kıyafet  toplama kampanyası yürüteceğiz. “Yarınlara Renk Katalım” adlı bu kampanyamızın ve kırtasiye çalışmalarımızın sağlıklı yürütülebilmesi için siz gönüllülerimizden beklentilerimizi aşağıda listeledik. Tüm yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

1- Profilo AVM’de açılacak standımızda gönüllü olarak durup, vakfımız hakkında bilgi aktararak bize destek olabilirsiniz.

2- Kırtasiye malzemesi, önlük, ayakkabı gibi okul ihtiyaçları satın alarak bize iletebilirsiniz.

3- Kırtasiye kampanyamızı desteklemek için vakıf hesaplarımıza bağışta bulunabilirsiniz.

 

 

PROFİLO AVM - YARIM ELMA, GÖNÜL ALMA!!!!

 

PROFİLO AVM - YARIM ELMA, GÖNÜL ALMA!!!!

Profilo Alışveriş Merkezi’nde 04 – 27 Eylül tarihleri arasında bir kalem, defter, çanta, önlük, kitap ile AİP Vakfı Çocukları’nı mutlu etmeniz için yeterli olacak…

AİP Vakfı’nın sayısız çocuğu var. Yaşama sevinçleri, çocuk hayalleri ve yarını taşımak için sorumlulukları var. Okumak onları yoksunluklar içinde bırakan hayatı yaşamamak için biraz kalem, biraz defter, biraz kitaba ihtiyaçları var. Aydınlanmak, aydınlatmak için bir şans, bir yardım eli bekliyorlar…

Profilo AVM’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında 04 – 27 Eylül tarihleri arasında okumak isteyen çocukların eğitimlerine katkıda bulunmak için okul ihtiyaçlarını temin ediyor. Kampanyaya, Profilo AVM’de bulunan kampanya standını ziyaret ederek başvurabilir veya Profilo AVM’nin AİP Vakfı Çocukları’na özel olarak hazırladığı ağaçtaki kırmızı elmalardan birini seçerek, çocukların kişisel bilgilerini ve ihtiyaçlarını öğrenip yardım edebilirsiniz. Destek vermek için önceden alınmış veya Profilo AVM içerisinde yer alan mağazalardan alınan okul ihtiyaçlarını bağışlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılan herkese Profilo AVM tarafından oluşturulan Uşak Hatıra Ormanı’nda Tema Vakfı’ndan bir fidan hediye edilecektir.

Profilo Alışveriş Merkezi ve AİP Vakfı ihtiyacı olan çocukların okul heyecanını yaşaması için sizleri çağırıyor. Bugün siz de bir çocuğu sevindirebilir, daha yeşil, daha aydınlık bir gelecek sağlayabilirsiniz.

 

PROFİLO AVM - BAYRAMDA ÇOCUKLARI SEVİNDİRMEK İÇİN PROFİLO'DA BULUŞTUK!

 

AİP - PROFİLO AVM

BU BAYRAM SEN DE SEVİNDİR!..

Bu bayram hem çocukların, hem de doğanın yüzü gülecek

Profilo Alışveriş Merkezi, 16-25 Eylül 2008 tarihleri arasında önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasına ev sahipliği yapıyor.

Profilo Alışveriş Merkezi tarafından ve Acil İhtiyaç Projesi Vakfı (AİP) işbirliğiyle hayata geçen kampanya kapsamında, Profilo Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, çocuklara dağıtılmak üzere bayramlık kıyafetleri ve oyuncak türü eşyaları Alışveriş Merkezi’ndeki kampanya standına bırakarak, bayram geleneklerini ve sevincini yansıtacak ve çocukların yüzlerinin gülmesine vesile olacaklar.

Toplanan eşyalar, AİP’in koordinasyonunda belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılacak.

Ayrıca yardımda bulunan kişilere Profilo Alışveriş Merkezi tarafından oluşturulacak Uşak Hatıra Ormanı’nda dikilmek üzere birer adet TEMA Fidanı hediye edilecek.

Kampanya ile Profilo Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürürken, doğanın korunmasına da katkıda bulunmuş olacaklar.

 

 

 

 
   

nike air force pas cher ralph lauren pas cher nike air huarache pas cher hollister pas cher nike cortez pas cher polo ralph lauren pas cher nike air force 1 pas cher oakley pas cher nike huarache pas cher belstaff france nike cortez ralph lauren pas cher mbt chaussures

Acil İhtiyaç Projesi Vakfı
Tel: (0 212) 534 33 82 / (0 212) 635 36 21 Faks: (0 212) 635 36 21 - e-mail: info@aipvakfi.org
PDF Bilgi Broşürü - AIP in English - TBC ve SM AİP'i desteklemektedir.

michael kors portemonnaie ray ban clubmaster air max goedkoop beats by dre goedkoop nike roshe ray ban outlet nike air huarache damen ghd fladjern mont blanc kuglepen hollister berlin polo ralph lauren pullover woolrich parka gucci belt uk scarpe mbt scarpe jordan polos ralph lauren baratos ralph lauren schweiz ghd glattejern nike air max thea beige cheap oakleys