PROJELERİMİZ

Vakfımız, düzenlenen çeşitli projeler kapsamında ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmaktadır.

 

AİP Çocuklarının Tiyatro Keyfi!

Vakfımıza kayıtlı ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz sınav maratonu sonrası, tatil öncesi moral etkinliği olarak 14 Ocak 2018 Pazar günü Çevre Tiyatrosu ‘Masal Masal İçinde’ adlı oyunu izlediler.

Masal Masal İçinde” ders vermeyen, düş gücü gerektiren ve oyun sonrasında da konuşulması gereken bulutun, güneşin, rüzgarın, dağın başrolde oldukları bu masal dünyası küçüklere olduğu kadar büyük çocuklara da seslenen tiyatro oyununda çocuklarımız oldukça keyifli vakit geçirdi.

Bu güzel gün için Çevre Tiyatrosu ve değerli yardımseverlerimize çok teşekkür ederiz.

 

 

2017 OKUL&KIRTASİYE YARDIMLARI

Öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılında okullarına coşkuyla koşmalarını sağladınız. Yardımlarınız sayesinde birçok öğrencimizin okul dönemi ihtiyaçları karşılanmıştır. Yepyeni okul eşyalarıyla güven ve mutlulukla başladılar okullarına.

Yaptığınız tüm yardımlar için çok teşekkür ederiz.

 • ARMAN KUMRU
 • BERNA HACIYAKUPOĞLU
 • BÜLENT VURGEÇ
 • CEVDET ŞİMŞEK
 • DİLEK SANUSOĞLU
 • EMRA KARAASLAN
 • FEHMİ İŞ
 • GÖKHAN KURT
 • TAMAR KARTUN İNTİBA
 • YAVUZ ZAMAN
 • YOSUN HAKTANIR

Ayrıca bu güzel organizasyonumuzda yanımızda olan, aşağıda yer alan değerli firmalara teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

 • DÖHLER
 • JOHNSON & JOHNSON
 • HEDEF FİLO

 

2017 KURBAN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kurban Bayramı’nı aslına uygun olarak paylaşarak geçiren, bize bağışladıkları kurbanlarla ailelerimizin ocaklarında güzel yemekler pişirmesini sağlayan tüm gönüllülerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • ALAA ALİ
 • BAKİ KARA
 • BANU DAĞADA
 • BÜLENT SAVUR
 • CEVDET ŞİMŞEK
 • FATMA ZENGİN
 • GÜLÜM DOĞRUMAN
 • HİKMET KAYA
 • SAFİYE TUNÇBİLEK
 • SAYNUR ÖNEN
 • SERVET YALIÇ
 • YILDIZ DURAL

 

2018'i Karşılarken Çocuklarımızın Yüzünü Güldürdüğünüz İçin Teşekkürler!

Değerli Gönüllülerimiz,

2018'i karşılarken çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek için vakfımıza ilettiğiniz çok sayıda hediye sahipleri ile buluştu. Pek çok çocuğumuz ilk defa bir oyuncak paketi açtı, ilk defa tamamen kendisine ait bir oyuncağı oldu... Bir çoğunun gönderdiğiniz ayakkabılar sayesinde ayakları sıcacık oldu... Bazıları ailesinin mütevazı yılbaşı sofrasına yeni kıyafetleri ile otururken ilk defa bu kadar alımlıydı...

Çocuklarımıza 2018'in iyi ve umutla geçeceğini düşündüren iyiliğiniz için yürekten teşekkür ediyoruz...

Firma Teşekkür listesi;

Bliss Event

Contentus

Cardif

Global Turizm

Bireysel destekçilerimizin sayısı o kadar çok ki buraya sığdıramadık.. :)

 

 

Damat Tween ve D’S Damat Teşekkürler!

Damat Tween ve D’S Damat  tarafından vakfımıza bağışlanan 200 smokin; ihtiyaç sahibi evlilik çağına gelmiş ancak damatlık alacak durumu olmayan gençlerimiz ve üniversite mezunu burslu öğrencilerimize mezuniyet günü giymeleri üzere ulaştırdık. Gençlerimizin bu en önemli ve mutlu günlerinde onları yalnız bırakmayıp yanında olan Orka Holding’e  tüm destek ve yardımları için teşekkür ve şükranlarımızı borç biliriz.

 

AİP İLE YAŞASIN 23 NİSAN!

Her yıl olduğu gibi bu yılda vakfımıza kayıtlı tüm çocuklarımız 23 Nisan partisinde buluştu.

Bu keyifli organizasyonumuzda yanımızda olan, 100’den fazla çocuğumuza hayallerindeki hediyeleri ulaştıran sevgili Döhler Grubu’na, birbirinden eğlenceli oyunlar ve yüz boyama etkinlikleri ile çocuklarımıza unutamayacakları bir etkinlik yaşatan Gri Organizasyon ekibine, nakdi bağışları ile destek veren gönüllülerimize ve son olarak bu güzel organizasyonumuz da bizden değerli desteğini esirgemeyen aynı zamanda bize ev sahipliği yapan Suder Çakmak Köyü Dernek Başkanı Doğan Bey’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

TÜRK HAVA YOLLARINA TOSİDO ETKİNLİĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!

Türk Hava Yolları sponsorluğunda 03.02.2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Tosido etkinliğinde; güne Do&Co-Turkish Airlines’da kahvaltı ile başlayan çocuklarımız bu keyifli kahvaltı sonrasında uçuş simülasyonuna katılıp kendilerini uçuyor gibi hissettiler. Günün geri kalan kısmında, deneyimli rehber eşliğinde İstanbul gezisi (Ayasofya Müzesi, Eyüp Sultan) ile önemli tarihi ve turistik mekanları keşfedip bilgi sahibi oldular.

Bu keyifli ve değerli organizasyon için Türk Hava Yolları’na sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..

 

AİP’İN MİNİK ŞEFLERİ İŞ BAŞINDA!

Dominoss Pizza sponsorluğunda 02.02.2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde; çocuklarımız hayallerindeki pizzaları yaratmak için önce kendi elleriyle pizza hamurunu açıp malzemeleri doldurdular, ardından ise hazırlayıp fırına verdiler ve afiyetle yediler!

Bu keyifli organizasyonda emeği geçen tüm Dominoss ekibine teşekkür ve şükranlarımızı iletiriz.

 

HERBALİFE İLE BASKETBOL HEYECANI!

Her fırsatta farklı ve eğlenceli etkinliklerle çocuklarımızı mutlu eden Herbalife, 15.01.2017 tarihinde çocuklarımızı Spor Toto Basketbol Ligi'nin yıldızları ile buluşturdu. Ülker Sports Arena’da Parkenin Sihirbazları’nı izleyip coşku ve mutluluk dolu bir hafta sonu geçirdiler.

Bu güzel organizasyon için Herbalife ekibine çok teşekkür ederiz.

 

2017 YENİ YIL ORGANİZASYONLARI

"Yeni yıla umutla girelim, bir çocuğun gözündeki ışıltı yılımızı aydınlatsın" dedik, kayıtsız kalmadınız. Küçücük kalplerde yarattığınız tatlı heyecan için her birinize çok teşekkür ederiz.


Waytosay Sayesinde Bu Kış Çocuklarımız Sıcacık
 
Waytosay ailesinin değerli bağışı ile yüzlerce çocuğumuzun yeni yıl için ihtiyacı karşılanıp, istedikleri hediyelere sahip oldular.
 

Zoetis ile Soğuktan Korkmuyoruz!

Bu güzel organizasyonumuzda yanımızda olan bu güzel montları bize bağışlayan Zoetis firması ile birlikte çocuklarımıza mont dağıtımımızdan mutlu kareler.


Cardif Sordu, Dilekler Gerçek Oldu


Bu güzel organizasyonu sağlayan Cardif firması sayesinde tam 97 çocuğumuz yeni yıla düşledikleri hediyeler, mutluluk ve umutla girdi. Bu unutulmaz anlar için Cardif'e teşekkür ve şükranlarımızı sunarız. Yılbaşı hediye dağıtımımızdan mutlu kareler.


Herbalife İle Yeni Yıl Sevinci!
 
Herbalife Ailesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklarımızın yanındaydı. Onlarca çocuğumuza hediye edilen tabletler ile yeni yılı sevinç ile karşıladılar.
 
Herbalife Ailesi'ne değerli destekleri için çok teşekkür ederiz.
 


 
2017'yi Karşılarken Çocuklarımızın Yüzünü Güldürdüğünüz İçin Teşekkürler!
 
Çocuklarımıza 2017'in iyi ve umutla geçeceğini düşündüren, katkıda bulunan Cenk Aras ve Serhan Aktan’a değerli yardım ve desteklerinden ötürü yürekten teşekkür ederiz.
 
 
Ayrıca bu güzel dağıtım organizasyonumuzda bizden değerli desteğini esirgemeyen aynı zamanda bize ev sahipliği yapan Suder Çakmak Köyü Dernek Başkanı Doğan Bey’e teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

 

 

HERBALIFE İLE JURASSİC LAND

Herbalife ile ortaklaşa sürdürdüğümüz projemiz kapsamında Aralık ayında  15 çocuğumuzun katılımıyla gerçekleşen, Bayrampaşa Forum İstanbuldaki Jurasic Land tema parkın’da çok güzel bir tatil günü daha yaşayan çocuklarımız adına Herbalife 'e katkıları için çok teşekkür ederiz.

 

 

 


ÖNCEKİ DÖNEMLERDEKİ PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BU BAĞLANTIYI KULLANIN.

 

 

 

 
   

nike air force pas cher ralph lauren pas cher nike air huarache pas cher hollister pas cher nike cortez pas cher polo ralph lauren pas cher nike air force 1 pas cher oakley pas cher nike huarache pas cher belstaff france nike cortez ralph lauren pas cher mbt chaussures

Acil İhtiyaç Projesi Vakfı
Tel: (0 212) 534 33 82 / (0 212) 635 36 21 Faks: (0 212) 635 36 21 - e-mail: info@aipvakfi.org
PDF Bilgi Broşürü - AIP in English - TBC ve SM AİP'i desteklemektedir.

michael kors portemonnaie ray ban clubmaster air max goedkoop beats by dre goedkoop nike roshe ray ban outlet nike air huarache damen ghd fladjern mont blanc kuglepen hollister berlin polo ralph lauren pullover woolrich parka gucci belt uk scarpe mbt scarpe jordan polos ralph lauren baratos ralph lauren schweiz ghd glattejern nike air max thea beige cheap oakleys